LISTA SPONSORÓW

1. SŁOWIKOWSKA – PLUTA BOŻENA, FERMA I UBOJNIA DROBIU, KWIATKOWICE 2 59-230 KWIATKOWICE

2.  ŁUKASZ JURKOWSKI, UL. ŚW. WOJCIECHA 6/6 59-220 LEGNICA

3. PHU AGRO – PLUS TADEUSZ STADNIK, MAŁUSZÓW 61 59-424 MĘCINKA

4. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „SOLO”, UL. CHOJNOWSKA 9 59-500 ZŁOTORYJA

5. RADOSŁAW PAWLAK, UL. STRZELECKA 51 45-525 OPOLE

6. PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE „MURATORE” ANDRZEJ CWYNAR, UL. WOJSKA POLSKIEGO 8/1 59-220 LEGNICA

7. F.H.U TOMEX TOMASZ KANIAK, CHROŚLICE 52 59-424 MĘCINKA

8. FIRMA USŁUGOWA ANDRZEJ SZYDŁOWSKI,  UL. 1 MAJA 76 47-110 KOLONOWSKIE

9. SYLWIA BYSTRA, UL. AKACJOWA 40 59-220 LEGNICA

10. FIRMA BUDOWLANA MARCIN KŁYS, UL. WROCŁAWSKA 252 59-220 LEGNICA

11. ELEKTROMONTAŻ ROBERT OBUCHNIEWICZ, UL. GRABSKIEGO 2/5 59-220 LEGNICA

12. MAKROTECH ROBERT DOSZNA, UL. MIRANDY 8/2 59-220 LEGNICA

13. USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE ZENON LEWANDOWSKI, UL. ZŁOTORYJSKA 105 b/1 59-22O LEGNICA

14. WYRÓB PRZEDMIOTÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH D. PRACZYK, UL. BRACTWA KURKOWEGO 11 63-720 KOŹMIN WIELKOPOLSKI

15. POŚREDNICTWO HANDLOWE I MARKETINGOWE IGNACY MATYSZCZUK, UL GORLICKA 67/12 51-314 WROCŁAW

16. JACEK OZIMIŃSKI, ZIMNIK 8 59-407 MŚCIWOJÓW

17. RAFAŁ PADIASEK P.H.U, UL. MEHLA 8 45-771 OPOLE

18. ELŻBIETA GROMADZIK, UL OKRZEI 12 59-220 LEGNICA

19. COMPRE-TECH S.C., UL. ORZESZKOWEJ 17/4 59-220 LEGNICA

20. JAN PANEK, UL. ZIELONA 1 48-200 PRUDNIK

21. KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MALINOWSKA AGNIESZKA, RYNEK 42/2 59-400 JAWOR

22. PHU MAL-POL MARIOLA MALEC, UL. KOLEJOWA 1 59-400 JAWOR

23. ANDRZEJ MADANY, UL. STANISŁAWOWSKA 29/4 59-220 LEGNICA

24. SKUP METALI NIEŻELAZNYCH BOLESŁAW URYASZ, UL. KLICZKOWSKA 56 58-100 ŚWIDNICA

25. Z.P.H.U. SOWBET LESZEK SOWA,  PIOTROWICE 141 59-424 MĘCINKA

26. PAWEŁ GOŁĄB, TARGOSZYN 2/4 59-407 MŚCIWOJÓW

27. TERESA, KAZIMIERZ LEWIŃSCY, MRZEZINO UL. SPOKOJNA 6 84-123 POŁCHOWO

28.  PRYWATNE GOSPODARSTWO ROLNE WIESŁAW KRÓLIKOWSKI, BUDZISZÓW MAŁY 21 59-430 WĄDROŻE WIELKIE

29. TEKTRA PPHU NOWAK SEBASTIAN,  GODZISZOWA 29 59-407 MŚCIWOJÓW

30. BIURO RACHUNKOWE „PERFEKT” JOLANTA KWIATKOWSKA, UL. GAGARINA 3 E 59-400 JAWOR

31. „DACHLUX” MARIAN MACIEJASZ, UL. KASZTANOWA 7/9 58-100 ŚWIDNICA

32. WARSZTAT NAPRAWY MASZYN I URZĄDZEŃ MECHANICZNO- HYDRAULICZNYCH ZAPAŚNIK WIKTOR, ZIEMNICE UL. KRZYWA 30 59-211 LEGNICA 13

33. „KAMIENIE DO OGRODU” TERSA PŁONKA ŹGÓDŁA UL. LEŚNA 1 55-330 MIĘKINIA

34. PRACOWNIA PROJEKTOWA „INSPRO” STEFAN AUGYSTYN UL.MERKUREGO 11/3 59-220 LEGNICA

35. MARIA BERNAŚ WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI UL. JESIONOWA 38 05-816 MICHAŁOWICE

36. PRACOWNIA KRAWIECKA MARIA STAROŚCIAK ŚWIĘTNE 57 55-300 ŚWIĘTNE

37. AUTO SERWIS ADAM SOLSKI CHOMIĄŻA UL. SZKOLNA 1 A 55-320 MALCZYCE

38. „DANMAR” PPHU DANIEL MARCINÓW JERZMANOWICE 59 A 59-225 CHOJNÓW

39. „PLASTCMEN” BOGUMIŁA JANUSZ STARY LUBIN 3 59-300 LUBIN

40. PLASTMET TOOLS CELESTYN DUDEK UL. SIKORSKIEGO 2 58-150 STRZEGOM

41. ELŻBIETA ZIĘCINA UL. MACZKA 2B/4 59-225 CHOJNÓW

42. CENTO-KAM DAMIAN ŻELAZKO STANOWICE UL. OLSZAŃSKA 69 58-150 STRZEGOM

43. „GALUŚ” PPHU JANUSZ MARCINÓW JERZMANOWICE 59 A 59-225 CHOJNÓW

44. PHU MAR-L MAREK KOWALCZYK WESOŁA 3A/4 59-150 STRZEGOM